RST-5000-24
Číslo produktu DigiKey
1866-4299-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RST-5000-24
Popis
AC/DC CONVERTER 24V 4800W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 24V 196 ~ 305VAC (3 fáze), 340 ~ 530VAC (3 fáze) Vstup
Kategorie
Aplikace
ITE (komerční)
Mfr
Izolační napětí
3 kV
Řada
Účinnost
89%
Balení
Krabice
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nastavitelný výstup, PFC, Dálkové vypnutí/zapnutí, Dálkové snímání
Typ
Uzavřený
Způsob montáže
Montáž na šasi
Počet výstupů
1
Velikost / rozměry
18,90" D x 8,31" Š x 3,29" V (480,0mm x 211,0mm x 83,5mm)
Napětí - vstup
196 ~ 305VAC (3 fáze), 340 ~ 530VAC (3 fáze)
Schvalovací agentura
CB, CE, cURus, TUV
Napětí - výstup 1
24V
Minimální požadované zatížení
Ne
Proud - výstup 1
200 A