RSD-30L-24
Číslo produktu DigiKey
1866-5461-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
RSD-30L-24
Popis
DC/DC CONVERTER 24V 30W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený DC/DC převodník 1 Výstup 24V 1,25A 72V Vstup
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,25A
Výrobce
MEAN WELL USA Inc.
Výkon (W)
30W
Řada
Izolační napětí
4 kV
Balení
Krabice
Aplikace
ITE (komerční), Železniční
Stav součásti
Aktivní
Účinnost
91%
Typ
Uzavřený
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C (s poklesem výkonu)
Napětí - vstup (min)
18V
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup (max)
72V
Velikost / rozměry
4,45" D x 2,36" Š x 0,98" V (113,0mm x 60,0mm x 25,0mm)
Počet výstupů
1
Schvalovací agentura
CE
Napětí - výstup 1
24V