OWA-90U-12
Číslo produktu DigiKey
1866-3703-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
OWA-90U-12
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 90 W AC/DC externí Stolní počítač (třída II) Adaptér Kabel Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
OWA-90U-12 Modely
Kategorie
Výkon (W)
90 W
Výrobce
MEAN WELL USA Inc.
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 70°C
Určeno pro oblast
Severní Amerika
Výstupní konektor
Napájení DIN, 4 vývod
Tvar
Stolní počítač (třída II)
Délka kabelu
11,8" (0,30m)
Typ vstupu
Kabel
Vstupní konektor
NEMA 1-15P
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
6,73" D x 2,48" Š x 1,48" V (171,0mm x 63,0mm x 37,5mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
cULus, FCC, UL
Proud - výstup (max)
7,5A