NSP-500-12
Číslo produktu DigiKey
1866-NSP-500-12-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSP-500-12
Popis
AC/DC 12V 41.7A
Standardní dodací lhůta výrobce
5 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Uzavřený AC/DC převodníky 1 Výstup 12V 85 ~ 305VAC, 120 ~ 431VDC Vstup
Kategorie
Výkon (W)
Mfr
Aplikace
Domácí spotřebiče, ITE (komerční), laboratoře, zdravotnictví
Řada
Izolační napětí
4.2 kV
Balení
Krabice
Účinnost
92%
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (s poklesem výkonu)
Typ
Uzavřený
Vlastnosti
Počet výstupů
1
Způsob montáže
Montáž na šasi
Napětí - vstup
85 ~ 305VAC, 120 ~ 431VDC
Velikost / rozměry
7,83" D x 3,90" Š x 1,61" V (199,0mm x 99,0mm x 41,0mm)
Napětí - výstup 1
12V
Schvalovací agentura
CB, CCC, CE, cULus, cURus, EAC, UKCA, UL
Proud - výstup 1
42 A