GST90A12-P1M
Číslo produktu DigiKey
1866-2154-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GST90A12-P1M
Popis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 80W
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12V 80 W AC/DC externí Stolní počítač (třída I) Adaptér Šňůra (prodává se samostatně) Vstup
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
GST90A12-P1M Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Příkon naprázdno
150mW (max.)
Výrobce
MEAN WELL USA Inc.
Polarizace
Kladný střed
Řada
Aplikace
ITE (komerční)
Balení
Krabice
Účinnost
Úroveň VI
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-30°C ~ 70°C
Určeno pro oblast
Mezinárodní
Výstupní konektor
Napájecí zástrčka, 2,5mm vnitř. prům. x 5,5mm vněj. prům. x 11,0mm
Tvar
Stolní počítač (třída I)
Délka kabelu
39,4" (1,00m)
Typ vstupu
Šňůra (prodává se samostatně)
Vstupní konektor
IEC 320-C14
Napětí - vstup
90 ~ 264VAC
Velikost / rozměry
5,71" D x 2,36" Š x 1,26" V (145,0mm x 60,0mm x 32,0mm)
Napětí - výstup
12V
Schvalovací agentura
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Proud - výstup (max)
6,67A
Základní číslo produktu
Výkon (W)
80 W