SMBJ18CA
Číslo produktu DigiKey
3372-SMBJ18CATR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
MDD
Číslo produktu výrobce
SMBJ18CA
Popis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
29,2V Svorka 20,6A Ipp TVS dioda Montáž na povrch DO-214AA (SMB)
Kategorie
Omezovací napětí (max) při Ipp
29,2V
Mfr
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
20,6A
Řada
Špičkový impulzní výkon
600W
Balení
Páska a cívka (TR)
Ochrana napájecího vedení
Ne
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Univerzální
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Obousměrné kanály
1
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
18V
Pouzdro
DO-214AA, SMB
Průrazné napětí (min)
20V