BCAP0010 P300 X11 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Eaton - Electronics Division
Skladem : 0
Katalogový list
10 F Superkondenzátor (EDLC) 3 V Radiální, Plechovka 25mOhm
BCAP0010 P300 X11
Číslo produktu DigiKey
589-BCAP0010P300X11-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAP0010 P300 X11
Popis
CAP 10F 3V THROUGH HOLE
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
BCAP0010 P300 X11 Modely
Kategorie
Koncovka
PC vývody
Výrobce
Maxwell Technologies
Způsob montáže
Průchozí otvor
Řada
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Balení
Hromadné balení
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Stav součásti
Aktivní
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Kapacita
10 F
Výška při usazení (max)
1,240" (31,50mm)
Jmenovité napětí
3 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
25mOhm