HBWS1608-8N7J | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HBWS1608-8N7J |
Popis | FIXED IND 8.7NH 700MA 109 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 8.7 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 700 mA 109mOhm max. 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 109mOhm max. |
Mfr | Q při kmitočtu 28 při 250MHz |
Řada | Samorezonanční kmitočet 4,6GHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 250 MHz |
Tolerance ±5% | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,041" (1,05mm) |