HBWS1608-8N2J
Číslo produktu DigiKey
5262-HBWS1608-8N2JTR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-HBWS1608-8N2JCT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-HBWS1608-8N2JDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HBWS1608-8N2J
Popis
FIXED IND 8.2NH 700MA 100 MOHM
Podrobný popis
8.2 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 700 mA 100mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
100mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
30 při 250MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
4,6GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
250 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,041" (1,05mm)