HBWS1608-72NJ
Číslo produktu DigiKey
5262-HBWS1608-72NJTR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-HBWS1608-72NJCT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-HBWS1608-72NJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HBWS1608-72NJ
Popis
FIXED IND 72NH 400MA 490 MOHM
Podrobný popis
72 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 400 mA 490mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
490mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
35 při 150MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,7GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
150 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,041" (1,05mm)