HBWS1608-51NJ
Číslo produktu DigiKey
5262-HBWS1608-51NJTR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-HBWS1608-51NJCT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-HBWS1608-51NJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HBWS1608-51NJ
Popis
FIXED IND 51NH 600MA 310 MOHM
Podrobný popis
51 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 600 mA 310mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
310mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
40 při 200MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
1,9GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
200 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,041" (1,05mm)