HBWS1608-47NJ | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HBWS1608-47NJ |
Popis | FIXED IND 47NH 600MA 280 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 47 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 600 mA 280mOhm max. 0603 (1608 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 280mOhm max. |
Mfr | Q při kmitočtu 40 při 200MHz |
Řada | Samorezonanční kmitočet 2GHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 200 MHz |
Tolerance ±5% | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,041" (1,05mm) |