HBWS1608-27NJ
Číslo produktu DigiKey
5262-HBWS1608-27NJTR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-HBWS1608-27NJCT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-HBWS1608-27NJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HBWS1608-27NJ
Popis
FIXED IND 27NH 600MA 220 MOHM
Podrobný popis
27 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 600 mA 220mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
220mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
40 při 250MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
2,8GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
250 MHz
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,041" (1,05mm)