HBWS1608-11NJ
Číslo produktu DigiKey
5262-HBWS1608-11NJTR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-HBWS1608-11NJCT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-HBWS1608-11NJDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HBWS1608-11NJ
Popis
FIXED IND 11NH 700MA 90 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
11 nH Nestíněný Drátový (navíjený) Vodič 700 mA 90mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
90mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
33 při 250MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
4GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
250 MHz
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,041" Š (1,60mm x 1,05mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,041" (1,05mm)