HBLS1005-3N9S_M
Číslo produktu DigiKey
5262-HBLS1005-3N9S_MTR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-HBLS1005-3N9S_MCT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-HBLS1005-3N9S_MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HBLS1005-3N9S_M
Popis
FIXED IND 3.9NH 300MA 190 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.9 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 300 mA 190mOhm max. 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
190mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
6GHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±0,3nH
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)