HBLS1005-15NJ_M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | HBLS1005-15NJ_M |
Popis | FIXED IND 15NH 300MA 460 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 300 mA 460mOhm max. 0402 (1005 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 460mOhm max. |
Mfr | Q při kmitočtu 8 při 100MHz |
Řada | Samorezonanční kmitočet 2,3GHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 MHz |
Typ Vícevrstvý | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 0402 (1005 metrický) |
Indukčnost | Dodávaná velikost pouzdra 0402 (1005 metrický) |
Tolerance ±5% | Velikost / rozměry 0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,022" (0,55mm) |