EOWS453226M801
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS453226M801TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS453226M801CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS453226M801DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS453226M801
Popis
CMC 800 OHM 1A 2LN SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 800 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 120mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
120mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
60V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,110" (2,80mm)
Impedance při kmitočtu
800 Ohms @ 100 MHz