EOWS322525M900
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS322525M900TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS322525M900CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS322525M900DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS322525M900
Popis
CMC 90 OHM 1A 2LN SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 270mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
270mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
60V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška (max)
0,098" (2,50mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz