EOWS321618M601
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS321618M601TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS321618M601CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS321618M601DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS321618M601
Popis
CMC 600 OHM 260MA 2LN SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 600 Ohms 260mA DCR 800mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
260mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
800mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz