EOWS321618M222
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS321618M222TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS321618M222CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS321618M222DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS321618M222
Popis
CMC 2.2 KOHM 200MA 2LN SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,2Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Impedance při kmitočtu
2.2 kOhms @ 100 MHz