EOWS321618M222 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EOWS321618M222 |
Popis | CMC 2.2 KOHM 200MA 2LN SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 2.2 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 1,2Ohm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 200mA |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 1,2Ohm |
Řada | Stejnosměrné jmenovité napětí 50V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Počet vedení 2 | Výška (max) 0,071" (1,80mm) |
Impedance při kmitočtu 2.2 kOhms @ 100 MHz | Pouzdro Horizontální, 4 PC podložek |