EOWS321618M102
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS321618M102TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS321618M102CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS321618M102DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS321618M102
Popis
CMC 1 KOHM 230MA 2LN SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1 kOhms @ 100 MHz 230mA DCR 1Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
230mA
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1Ohm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz