EOWS201212M900
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS201212M900TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS201212M900CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS201212M900DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS201212M900
Popis
CMC 350MA 2LN 90 OHM SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 90 Ohms @ 100 MHz 350mA DCR 350mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
350mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Impedance při kmitočtu
90 Ohms @ 100 MHz