EOWS201212M801
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS201212M801TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS201212M801CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS201212M801DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS201212M801
Popis
CMC 800 OHM 300MA 2LN SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 800 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
300mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
880mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Impedance při kmitočtu
800 Ohms @ 100 MHz