EOWS201212M601 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EOWS201212M601 |
Popis | CMC 600 OHM 300MA 2LN SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 600 Ohms @ 100 MHz 300mA DCR 880mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 300mA |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 880mOhm |
Řada | Stejnosměrné jmenovité napětí 50V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm) |
Počet vedení 2 | Výška (max) 0,047" (1,20mm) |
Impedance při kmitočtu 600 Ohms @ 100 MHz | Pouzdro Horizontální, 4 PC podložek |