EOWS201212M361
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS201212M361TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS201212M361CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS201212M361DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS201212M361
Popis
CMC 360 OHM 280MA 2LN SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 360 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 400mOhm
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
280mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
400mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Impedance při kmitočtu
360 Ohms @ 100 MHz