EOWS201212M161
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS201212M161TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS201212M161CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS201212M161DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS201212M161
Popis
CMC 160 OHM 340MA 2LN SMD
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 160 Ohms @ 100 MHz 340mA DCR 300mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
340mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Impedance při kmitočtu
160 Ohms @ 100 MHz