EOWS201212M121
Číslo produktu DigiKey
5262-EOWS201212M121TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EOWS201212M121CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EOWS201212M121DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EOWS201212M121
Popis
CMC 120 OHM 370MA 2LN SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 120 Ohms @ 100 MHz 370mA DCR 300mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
370mA
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz