EBMS201209K152
Číslo produktu DigiKey
5262-EBMS201209K152TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EBMS201209K152CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EBMS201209K152DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EBMS201209K152
Popis
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 200mA 450mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
450mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,035" (0,90mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Impedance při kmitočtu
1.5 kOhms @ 100 MHz