EBMS201209B751
Číslo produktu DigiKey
5262-EBMS201209B751TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EBMS201209B751CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EBMS201209B751DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EBMS201209B751
Popis
FERRITE BEAD 750 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
750 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 200mA 300mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,035" (0,90mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Impedance při kmitočtu
750 Ohms @ 100 MHz