EBMS100505K221
Číslo produktu DigiKey
5262-EBMS100505K221TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EBMS100505K221CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EBMS100505K221DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EBMS100505K221
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 4LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 100mA 800mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
800mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz