EBMS060303A221
Číslo produktu DigiKey
5262-EBMS060303A221TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-EBMS060303A221CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-EBMS060303A221DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EBMS060303A221
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0201 1LN
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 200mA 750mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
750mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,012" (0,30mm)
Velikost / rozměry
0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz