EBMS060303A121 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | EBMS060303A121 |
Popis | FERRITE BEAD 120 OHM 0201 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 120 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0201 (0603 metrický) 200mA 450mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 200mA |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 450mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0201 (0603 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,012" (0,30mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,024" D x 0,012" Š (0,60mm x 0,30mm) |
Impedance při kmitočtu 120 Ohms @ 100 MHz |