BCMS853022I101 10A není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Fair-Rite Products Corp.
Skladem : 10 000
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Würth Elektronik
Skladem : 18 512
Katalogový list
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 3312 (8531 metrický) 10A 4mOhm
BCMS853022I101 10A
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS853022I10110ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS853022I10110ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS853022I10110ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS853022I101 10A
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
10A
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
3312 (8531 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,090" (2,28mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,335" D x 0,120" Š (8,50mm x 3,05mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz