BCMS853022I101 10A není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Fair-Rite Products Corp.
Skladem : 10 000
Katalogový list
Parametrický ekvivalent
Würth Elektronik
Skladem : 18 512
Katalogový list
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 3312 (8531 metrický) 10A 4mOhm
BCMS853022I101 10A
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS853022I10110ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS853022I10110ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS853022I10110ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS853022I101 10A
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 3312 1LN
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
10A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
3312 (8531 metrický)
Výška (max)
0,090" (2,28mm)
Velikost / rozměry
0,335" D x 0,120" Š (8,50mm x 3,05mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz