BCMS565018I101
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS565018I101TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS565018I101CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS565018I101DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS565018I101
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 2220 1LN
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 2220 (5650 metrický) 6A 6mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
6mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
2220 (5650 metrický)
Výška (max)
0,071" (1,80mm)
Velikost / rozměry
0,220" D x 0,200" Š (5,59mm x 5,08mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz