BCMS453223I101 8A
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS453223I1018ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS453223I1018ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS453223I1018ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS453223I101 8A
Popis
FERRITE BEAD 100 OHM 1812 1LN
Podrobný popis
100 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1812 (4532 metrický) 8A 7mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
8A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
7mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1812 (4532 metrický)
Výška (max)
0,091" (2,30mm)
Velikost / rozměry
0,177" D x 0,126" Š (4,50mm x 3,20mm)
Impedance při kmitočtu
100 Ohms @ 100 MHz