BCMS322513A600
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS322513A600TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS322513A600CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS322513A600DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS322513A600
Popis
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
Podrobný popis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1210 (3225 metrický) 6A 8mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
8mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1210 (3225 metrický)
Výška (max)
0,051" (1,30mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Impedance při kmitočtu
60 Ohms @ 100 MHz