BCMS321611A520
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS321611A520TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS321611A520CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS321611A520DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS321611A520
Popis
FERRITE BEAD 52 OHM 1206 1LN
Podrobný popis
52 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 6A 8mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
8mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
52 Ohms @ 100 MHz