BCMS321611A310 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BCMS321611A310 |
Popis | FERRITE BEAD 31 OHM 1206 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 31 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 6A 6mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 6A |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 6mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 1206 (3216 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Komunikace po napájecím vedení | Výška (max) 0,043" (1,10mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm) |
Impedance při kmitočtu 31 Ohms @ 100 MHz |