BCMS201209A800 5A RDC01 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BCMS201209A800 5A RDC01 |
Popis | FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 80 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 5A 10mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 5A |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 10mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Komunikace po napájecím vedení | Výška (max) 0,035" (0,90mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm) |
Impedance při kmitočtu 80 Ohms @ 100 MHz |