BCMS201209A600 RDC02
Číslo produktu DigiKey
5262-BCMS201209A600RDC02TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCMS201209A600RDC02CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCMS201209A600RDC02DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCMS201209A600 RDC02
Popis
FERRITE BEAD 60 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
60 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 4A 20mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
4A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,035" (0,90mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Impedance při kmitočtu
60 Ohms @ 100 MHz