BCAS160808K601
Číslo produktu DigiKey
5262-BCAS160808K601TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCAS160808K601CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCAS160808K601DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAS160808K601
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 200mA 800mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
800mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Výška (max)
0,031" (0,80mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz