BCAS160808H331 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BCAS160808H331 |
Popis | FERRITE BEAD 330 OHM 0603 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 330 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 50mA 1,2Ohm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 50mA |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 1,2Ohm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0603 (1608 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,031" (0,80mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm) |
Impedance při kmitočtu 330 Ohms @ 100 MHz |