BCAS160808H221
Číslo produktu DigiKey
5262-BCAS160808H221TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCAS160808H221CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCAS160808H221DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAS160808H221
Popis
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
220 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 100mA 800mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
100mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
800mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Výška (max)
0,031" (0,80mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
220 Ohms @ 100 MHz