BCAS160808A102
Číslo produktu DigiKey
5262-BCAS160808A102TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCAS160808A102CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCAS160808A102DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAS160808A102
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 50mA 1,5Ohm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
50mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
1,5Ohm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Výška (max)
0,031" (0,80mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz