BCAS100505B471 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BCAS100505B471 |
Popis | FERRITE BEAD 470 OHM 0402 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 470 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 300mA 800mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 300mA |
Výrobce Max Echo | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 800mOhm |
Řada | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0402 (1005 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Typ filtru Vedení signálu | Výška (max) 0,020" (0,50mm) |
Počet vedení 1 | Velikost / rozměry 0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm) |
Impedance při kmitočtu 470 Ohms @ 100 MHz |