BCAS100505A301
Číslo produktu DigiKey
5262-BCAS100505A301TR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-BCAS100505A301CT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-BCAS100505A301DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BCAS100505A301
Popis
FERRITE BEAD 300 OHM 0402 1LN
Podrobný popis
300 Ohms @ 100 MHz 1 Vedení signálu Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 200mA 800mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
200mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
800mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Impedance při kmitočtu
300 Ohms @ 100 MHz