ACMS321611A601 2A
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS321611A6012ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS321611A6012ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS321611A6012ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS321611A601 2A
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 2A 80mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
2A
Výrobce
Max Echo
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
80mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz