ACMS201209A152 1A
Číslo produktu DigiKey
5262-ACMS201209A1521ATR-ND - Páska a cívka (TR)
5262-ACMS201209A1521ACT-ND - Řezaná páska (CT)
5262-ACMS201209A1521ADKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS201209A152 1A
Popis
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
Podrobný popis
1.5 kOhms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 1A 300mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Impedance při kmitočtu
1.5 kOhms @ 100 MHz